Hakkımızda

TÜMKAR, 1978 yılından bugüne elektrik sektöründe faaliyet gösteren Tüm Grubu’nun iştiraki olarak 1999 yılında kuruldu.

Grubun alçak gerilim elektrik malzemeleri dağıtım ve pazarlama alanındaki 40 yılı aşan tecrübesini orta gerilim elektrik malzemeleri satışı konularına aktarmak misyonu ile faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden itibaren, tamamı genç ve dinamik elektrik mühendislerinden oluşan kadrosuyla, orta gerilim ürünlerinin satışı ve satış sonrası teknik desteği konularında, iş ortaklarının ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ederek, en doğru, en güvenli ve en kal­teli çözümleri sunmayı ilke edinmiştir.

Güçlü stok seviyesi ve yaygın lojistik ağı ile Schneider, Ulusoy, Nexans, Beta, Hitachi ve Astor gibi enerji sektöründe lider birçok firmanın distribütörlüğünü ve mühendislik hizmetlerini yürütmektedir. İstanbul Avrupa ve Asya bölgeleri dışında, İzmir ve Ankara illeri başta olmak üzere, Türkiye geneline yayılmış geniş kadrosuyla, Türkiye’de endüstri ve sanayinin gelişiminde güvenle ve sevgiyle anılan bir iş ortağı olmak için ilk günkü heyecanı ile çalışmaya devam etmektedir.

TÜM GRUBU

Elektrik sektöründe dünya markalarını bünyesinde toplayan, Türkiye’nin alanındaki en önemli organizasyonlarından Tüm Grubu’nun temelleri 1978 yılında atıldı.

Bağlı şirketleri aracılığı ile alçak gerilim, orta gerilim; aydınlatma ve kablo ürünlerinde yurt içi ve yurt dışı pazarlara yaygın satış ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır. Grup içindeki tüm işlem akışları, sipariş aşamasından teslimat gerçekleşene kadar gelişmiş yazılım ağı takip ve kontrol edilmektedir.